Odżywki białkowe

Nasza oferta zawiera duży wybór odżywek białkowych, czyli suplementów diety dla sportowców. Proponowane przez nas preparaty pochodzą od znanych i cenionych producentów, takich jak AllNutrition, Mex, Bio Tech czy OstroVit. Dzięki stosowaniu odżywek wzbogacą Państwo swoją dietę w białko, które jest podstawowym budulcem masy mięśniowej. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych (które znajdują się w takich miastach, jak Warszawa, Szczecin, Świnoujście, Koszalin, Gorzów i Słubice), gdzie wykwalifikowany personel podpowie, które produkty wybrać oraz rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące suplementacji. Zachęcamy również do robienia zakupów w naszym sklepie internetowym.


Kiedy powinno się stosować odżywki białkowe?


Oferowane przez nas odżywki białkowe to suplementy, nie powinny więc być bazowym składnikiem diety. Doskonale sprawdzają się jeśli postanowią Państwo wykorzystać je do uzupełnienia dziennego zapotrzebowania kalorii. Najczęściej korzystają z nich sportowcy, zwłaszcza ci uprawiający dyscypliny siłowe. Ich zapotrzebowanie na ten mikroskładnik jest o wiele większe niż u innych osób. Białko ułatwia regenerację, z racji czego jest też wykorzystywane jako preparat potreningowy. Z odżywek białkowych mogą korzystać nie tylko osoby zawodowo uprawiające sport. Każdy, kto w swojej diecie nie ma wystarczającej ilości białka w naturalnej postaci (nabiał, mięso), może sięgnąć po suplementy i odżywki je zawierające.


Rodzaje białka wykorzystane w naszych preparatach


Suplementy białkowe możemy podzielić na trzy podstawowe grupy, ze względu na pochodzenie zawartego w nich białka. Są to:

  • białka zwierzęce – na przykład wołowe,
  • białka roślinne – idealne rozwiązanie dla wegetarian i wegan,
  • białka serwatkowe – najbardziej popularny rodzaj białka.


W naszej ofercie znajdą Państwo odżywki białkowe ze wszystkich trzech grup. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!