O nas

Założyciel firmy Elite Sport Food, Rafał Borysiuk, to doświadczony kulturysta, trener i dietetyk. Obecnie firma prowadzi sprzedaż profesjonalnych odżywek dla sportowców i suplementów diety w Warszawie, Szczecinie, Koszalinie, Gorzowie i Słubicach – oraz sprzedaż internetową. W każdym z naszych sklepów stacjonarnych znajdziecie Państwo wykwalifikowany zespół sprzedawców, którzy wspomogą Was fachową pomocą w wyborze odpowiedniej suplementacji. Zachęcamy do zakupów w Elite Sport Food.

Odwiedź profil Rafała Borysiuka na Facebooku

Chęć stworzenia miejsca, gdzie sportowcy mogą nie tylko zakupić wysokiej jakości produkty, ale i skorzystać z fachowej porady przyczyniła się do zrodzenia w głowie pomysłu, a następnie zmaterializowania go w postaci utworzenia takiego punktu. Pierwszy sklep powstał w 2005 roku i była to mała klitka w centrum Szczecina. Warunki były „bojowe“, ale najważniejsza była zadowolona rzesza klientów 🙂 którzy wracali z satysfakcją i wdzięcznością.

elite sport food sklep
elite sport food sklep

Z czasem przybywało osób zainteresowanych naszą ofertą, a dotychczasowe miejsce nie gwarantowało komfortu pracy, jak i obsługi. Rozwój wymusił przeniesienie sklepu do nowego lokalu. Było to “coś” na miarę tamtych czasów – gwarantowało większy asortyment i wydzielone miejsce do prywatnych konsultacji.

sklep elite sport food

Popularność naszego punktu była na tyle duża, że zdecydowaliśmy się na poważną inwestycję i otwarcie pierwszego w Szczecinie salonu sprzedaży suplementów. Przygotowania i prace trwały 1,5 roku, ale z dumą i zadowoleniem możemy przyznać, że było warto. Nowy punkt przyciągnął do nas jeszcze więcej klientów, a naszymi stałymi bywalcami byli i są do tej pory sportowcy z pierwszych stron internetowych portali i magazynów branżowych.

sklep stacjonarny elite sport food

 Od tego czasu powstawały kolejne punkty sprzedaży suplementów w Szczecinie i innych miastach. Dziś jesteśmy poważaną w branży siecią, a nasze sklepy zarówno w Szczecinie, jak i w mniejszych miejscowościach cieszą się dużym uznaniem klientów. Tym, co nas wyróżnia, jest jakość i dbałość o każdy aspekt procesu zakupowego. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę, nasi pracownicy posiadają szereg certyfikatów z zakresu doboru odżywek dla sportowców i dietetyki. Nieprzerwanie się rozwijamy, inwestując w szkolenia naszych pracowników, aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę w połączeniu z konsultacjami specjalistów z branży.

Tu jesteśmy

tu jesteśmy