Odżywki dla sportowców Szczecin na zwiększenie masy

Przyspieszenie przyrostu siły oraz beztłuszczowej masy mięśniowej – to zadania, stojące przed osobami, które chcą zastosować suplementację na masę. W osiągnięciu tego celu pomogą odżywki dla sportowców Szczecin – dzięki nim będziesz w stanie utrzymać dodatni bilans białka.

Pamiętaj, że jeśli chcesz zbudować masę mięśniową, musisz spożywać więcej kalorii, niż spala organizm. W tym wypadku ważne jest, aby czas syntezy białek mięśniowych był dłuższy od czasu ich rozpadu. W połączeniu z dobrze dobranym treningiem, suplementy diety pozwolą Ci uzyskać upragniony cel. Najlepsze odżywki w Gorzowie Wielkopolskim, które znajdziesz w Elite Sport Food na przybranie masy to:

  • białko (kazeinowe i serwatkowe),
  • beta-alanina,
  • kreatyna,
  • BCAA,
  • HMB.

Odżywki białkowe Szczecin – rodzaje

Białko wzmacnia mięśnie i pozwala na wykonanie bardziej efektywnego treningu. Przeznaczone jest głównie dla osób, uprawiających sporty siłowe oraz wytrzymałościowe. Odżywki białkowe w sklepie w Szczecinie są dobrym dodatkiem do zbilansowanej diety dla osób, które chcą przybrać na masie, a także zredukować tkankę tłuszczową. Białko polecane jest również do szybkiej i skutecznej regeneracji po przebytych urazach. Odżywki białkowe występują w różnej formie. Mogą to być białka serwatkowe w formie koncentratu, hydrolizatu, a także izolatu. Kolejnym typem są odżywki białkowe wołowe, które zawierają wiele żelaza, cynku oraz kreatyny. Z kolei białko roślinne w formie suplementu jest dedykowane osobom, które ograniczają lub w ogóle nie jedzą mięsa. W naszym sklepie z suplementami diety w Szczecinie znajdziesz wszystkie wyżej wymienione rodzaje odżywek białkowych.

Suplementy diety – dla kogo?

Odżywki i suplementy diety w Szczecinie w Elite Sport Food nie są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalnych sportowców oraz kulturystów. Korzystają z nich również osoby trenujące hobbystycznie i rekreacyjnie. Suplementy dostępne w naszym sklepie wspomagają osoby, które regularnie poddają się aktywności fizycznej. Odżywki zwiększają wydajność i efekt między innymi podczas wykonywania sportów siłowych, wytrzymałościowych oraz biegowych. W połączeniu z odpowiednią dietą suplementy pozwalają uzyskać wyznaczony cel w zależności od potrzeb. Pomagają w regeneracji po treningu, przybraniu masy, odchudzaniu się. Suplementy diety wywierają pozytywny wpływ na całościowe funkcjonowanie organizmu. Poprawiają metabolizm, sen oraz koncentrację.