Odżywki dla sportowców Słubice – idealne przed treningiem

Suplementy przedtreningowe to dobry wybór jeśli chcesz zwiększyć Twoją efektywność podczas wykonywanych ćwiczeń. Należy je dobrać według, wyznaczonych celów oraz rodzajów wykonywanych ćwiczeń. Przedstawiamy popularne i skuteczne, wzmacniające siłę, wydolność i wytrzymałość odżywki dla sportowców dostępne w naszym sklepie w Słubicach:

 • kreatyna – odpowiada głównie za znaczny wzrost siły przy wykonywanych ćwiczeniach fizycznych.
 • beta-alanina – odżywka pomaga w zmniejszeniu zmęczenia, a także przyczynia się do przyrostu masy mięśniowej.
 • cytrulina – przyjmowanie tego suplementu zwiększa wydajność treningów.
 • BCAA – poprawia przyrost mięśni, a także zmniejsza zmęczenie.
 • kofeina – suplement, który zwiększa koncentrację i pobudza organizm do zwiększonego wysiłku.
 • azotany – poprawiają wydajność podczas treningu.

Niezbędne suplementy diety, czyli witaminy i minerały

Dobór odpowiednich witamin i minerałów jest bardzo ważny dla osoby, aktywnej fizycznie. Dlatego w naszym sklepie w Słubicach zadbaliśmy o szeroki asortyment suplementów diety, które będą świetnym dodatkiem do Twoich codziennych posiłków. W ofercie znajdziesz między innymi witaminy z grupy B, które zapobiegają zmęczeniu i utracie koncentracji. Redukują zmęczenie fizyczne, jak i psychiczne oraz przeciwdziałają pojawieniu się depresji czy też anemii. Bardzo ważna jest również suplementacja witaminą D, która dodaje niezbędnej energii dla organizmu, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Z kolei witamina C jest suplementem diety w Szczecinie dostępnym w Elite Sport Food, który wpływa na regenerację chrząstek oraz poprawia działanie układu immunologicznego. Na poprawę zdrowia oraz funkcjonowania organizmu mają wpływ również, takie minerały jak żelazo, cynk i magnez.

Bogaty asortyment suplementów od znanych producentów w sklepie w Słubicach

Odżywki są wsparciem dla osób, które poddają się intensywnym ćwiczeniom fizycznym. Dostarczają więcej siły, energii, oraz są źródłem składników odżywczych. Dlatego stosowanie suplementów ze sklepu w Słubicach w połączeniu ze zbilansowaną dietą zwiększa upragnione efekty po odbytych treningach. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości produkty od wielu znanych producentów – są to między innymi 6 Pack Nutrition, 7 Nutririon, Olimp Sport Nutririon, Real Pharm, Sport Definition oraz Trec Nutririon. Zadbaliśmy o szeroki asortyment z odżywkami i suplementami z wielu kategorii. Niezależnie czy jesteś osobą początkującą, czy trenującą od dłuższego czasu – na pewno znajdziesz właściwe odżywki, odpowiadające Twoim preferencjom.

Co warto wiedzieć o suplementach diety?

Każdy z nas powinien nieustanne poszerzać wiedzę dotyczącą wszystkiego, co dostarczamy do organizmu – zarówno produktów wchodzących w skład posiłków, jak i suplementów diety. W Słubicach, w naszym sklepie stacjonarnym zatrudniamy osoby z bogatym doświadczeniem i wiedzą dotyczącą tego rodzaju odżywek. Pracownicy fachowo doradzą w wyborze odpowiednich dla Ciebie suplementów, opowiedzą o zasadach ich stosowania i odpowiedzą na Twoje pytania.

Zwiększona aktywność fizyczna wiąże się ze zwiększonym zapotrzebowaniem organizmu na wiele składników. By zapewnić wszystkie makro-, mikroelementy, aminokwasy i inne substancje niezbędne do budowy mięśni i wspomagające metabolizm, warto sięgnąć po suplementy diety. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, jednak nasz sklep w Słubicach zaopatrujemy u znanych producentów. Wybieramy dodatki do zbilansowanej diety, które komponowane są z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Nawet najlepiej zaplanowana dieta może być niewystarczająca, szczególnie u osób uprawiających sporty wyczynowe lub intensywne ćwiczenia siłowe, dlatego zaleca się uzupełnianie witamin, minerałów i białek preparatami, takimi jak oferowane przez nas suplementy diety.

Korzyści ze stosowania suplementów diety

Uzupełnianie diety w niezbędne substancje poprzez regularne stosowanie suplementów diety niesie za sobą wiele korzyści, takich jak:

 • zmniejszenie uczucia zmęczenia po treningu,
 • wspomaganie regeneracji potreningowej,
 • poprawa odporności organizmu,
 • wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej,
 • poprawa wydolności i wytrzymałości organizmu.

Odżywki dla sportowców

Przygotowaliśmy szeroki asortyment odżywek dostępnych w naszym sklepie w Słubicach. Produkty przeznaczone są zarówno dla osób zawodowo uprawiających sport, jak i amatorów. Jednymi z najczęściej stosowanych są odżywki białkowe, czyli produkty pochodzące zazwyczaj z mleka krowiego, które poddane jest odtłuszczaniu oraz procesom mającym na celu usunięcie wody i zredukowanie ilości węglowodanów. Tego rodzaju produkty dostępne są w wielu smakach. Poszczególne rodzaje różnią się zawartością białka w suchej masie. Wśród oferowanych odżywek znajdziecie wiele białek serwatkowych, w tym:

 • koncentrat (WPC), czyli zwykły koncentrat serwatki o zawartości białka około 85% w suchej masie,
 • izolat (WPI) zawierający ci najmniej 95% białka w suchej masie,
 • hydroizolat (WPH), czyli produkt będący stuprocentowym białkiem.