Odzyskaj formę razem z nami

Realizacja marzeń o pięknej, silnej, sportowej sylwetce to droga łącząca zdrowy model żywienia i wybraną aktywność fizyczną. To sport wzmacnia sylwetkę i poprawia wydolność organizmu i kondycję ciała, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami różnych dziedzin sportu. Podnoszenie ciężarów, CrossFit i kulturystyka (oraz inne aktywności) nie mają przed nami tajemnic. Cennym uzupełnieniem podejmowanych przez Państwo ćwiczeń będą nasze suplementy diety i odżywki dla sportowców.

Korzyści z pomocy trenera

Ogromne znaczenie dla uzyskania oczekiwanych efektów i uniknięcia kontuzji mają nie tylko indywidualnie dopasowane ćwiczenia, ale również odpowiednia technika ich wykonywania. Współpracujemy ze specjalistami mającymi obszerną wiedzę i doświadczenie w treningach CrossFit, kulturystyce, kalistenice, BJJ/MMA, ciężarach oraz treningach fitness/bikini. Pomożemy wybrać aktywność fizyczną, która przybliży Państwa do wymarzonej sylwetki i przede wszystkim – będzie sprawiała przyjemność. Ułożymy też plan treningowy dostosowany do indywidualnych predyspozycji i celu, jaki chcą Państwo osiągnąć.

Intensywny trening powinien być wsparty dobrze zbilansowaną dietą z indywidualnie dopasowanym zapotrzebowaniem kalorycznym oraz mikro- i makro składnikami, a także suplementacją, która wspomoże uzyskanie oczekiwanego efektu zarówno u osób, które redukują ilość tkanki tłuszczowej, jak i u osób zaawansowanych aktywnie, budujących masę mięśniową oraz przygotowujących się do zawodów.